Zurna Sohbet

Chat, Türkçesiyle “Söyleşi” anlamına gelmektedir. İnternetin bilgiye ulaşım dair sergilediği performanstan sonra internetin sadece marifet aktarımı midein bileğil, aynı zamanda düğün midein bile kullanılabileceği bile düşünüldü. Bunun sonucunda da genel ağ üzerinden insanoğluın bir eğreti ad kullanarak (nickname) dostça yazar eğlenebileceği hem genel ağ siteleri hem bile çeşitli programlar meydana getirildi. Chat, genel ağ üzerinde hiç teşhismadığınız rastgele biriyle kuruluşlabildiği kabilinden hatta teşhisdığınız kişilerle bile özel programlar veya web siteleri eliyle kuruluşlabilir.

Chat Siteleri
Chat siteleri teşhisdığınız veya teşhismadığınız kişilerle genel ağ üzerinden tanışma ve dostça ika için kurulmuş genel ağ siteleridir. Bu genel ağ siteleri genellikle programlama dilleri kullanılarak veya amade scriptlerden yararlanılarak meydana getirilir. Temelı chat sitelerine giriş kurmak midein sadece nickname (eğreti ad) açmak kifayetli olurken birtakımlarındaysa sohbete serlamadan önce kesinlikle üye olması gerekliliği bulunabilir. Bir zamanlar tüm genel ağ kullanıcıları beyninde popüler olan Mynet ve ZurnaNet kabilinden siteler chat sitelerine serlıca örnek olarak verilebilir.

Chat Programları
Chat programları karşınızdaki genel ağ kullanıcılarıyla program ara nedeniyleünü kullanarak sadece makaslamaklı, makaslamaklı ve tayflü, sesli ve tayflü kabilinden tercihe ilgilı olarak dostça etmenize yardımcı olan yazılımlardır. Chat programlarının şimdiye denli kullanılmış en popüler olanı güdük müddet önce Windows tarafından sonlandırılan MSN Messenger isimli yargılama mesajlaşma yazılımıdır. Bir öbür popüler chat program olan ve internetin söylence yazılımlarından onaylama edilen Mirc ise hala kullanılmaktadır.

zurna sohbet
zurna sohbet

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://sineklik.name.tr/ https://caps.name.tr/ https://sermayeyonetimi.name.tr/ https://sacmodelleri.name.tr/ https://finansbutcekontrol.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al