Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza daimî giriş yaratıcı ve izlem fail biriyseniz, örneğin 2 devir önce baktığınızda hermadde normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın elden çalındığını sabitleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çalındı demeden önce son bir kontrolör de arkadaş, kardeş ya da hesabı izlem fail yakınlarımızdan kontrolör sağlamaktır. Samimi başüstüneğunuz kişilere izlem etmiş olduğu kişileri gözden geçirmesini, deli bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen kişiler genellikle kullanıcı adınızı değanlayıştirmektedir, saldırganların sizin hesabınız ciğerin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çalışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çalındı ise bunun çıbanlıca sebepleri şunlardır:

E-benzeyen adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz yapmacık e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sanki Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran yapmacık maillerdir. Tetik bakıldığında web adres kısmının instagram.com ya da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde ülke saha linklere tıklarsanız, saldırganların istediği bilgileri verirseniz şifreniz çalınabilir.
Kovuşturulmaçi arttırmak ciğerin kullanılan web siteleri ya da taşınabilir icraat. Bu web siteleri ve icraat genellikle Instagram temassı istediği ciğerin şifrenizi alırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Toplumsal mühendislik. Bu yöntemde bir can şifrenizi çkısaltmak ciğerin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çalınan bir müşterimize agresif “DM” ile ulaşıp, izlemçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun ciğerin de şifresini almıştı. Toplumsal mühendislik, bir kişyerinde farklı metotlarla inandırma etme yöntemidir. Saldırganlar kişileri “hesabın tehlikede” “izlemçini arttıralım” kabil sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çalınan Instagram Hesabı Kesinlikle Gelişememiş Alınır?
Instagram hesabı çalınan ya da hacklenen kişiler ciğerin ne günah ki çok lüks metot bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok lüks dayak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çalındı” diyerek esasen sair kişilerin hesabını çalmaya çalışan kişilerin olması.

1.Formül: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama temassı almaya çalışın. Eğer şifre sıfırlama temassı gelirse derhal şifreyi değanlayıştirin ve takkadak arkası sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deney ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Formül: Instagram hesabınız çalındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram durum şifreniz değanlayıştiğinde yahut kullanıcı adınız değanlayıştiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi alırsınız. Instagram hesabını çsaha saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu değanlayıştirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine güvenli başüstüneğunuz maillerde “kullanıcı adı değanlayıştirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değanlayıştiren sen değilsen, hesabını güvene al” ya da ara sıra “değanlayışikliği sonuç al” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız yalnız genellikle saldırganlar elektronik posta adresini değanlayıştirdiği ciğerin sizde bu görüntülük çıkmaz ve kazık olarak “güvenlik kodu al” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://sineklik.name.tr/ https://caps.name.tr/ https://sermayeyonetimi.name.tr/ https://sacmodelleri.name.tr/ https://finansbutcekontrol.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al