Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Orak ayı 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye adamış, cihan üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi temsil etmesiyle öne çıdem bir Marifet Insanı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak boydak başına öne çıdem en mefret miktarda ilaç ciğererik patentinin doğruluk sahibidir. Bu zamana derece yaptıkları buluşlar ve ilaç bölümünde çoğu mefret adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği düzlükı yetiştirmek isteyen Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile baş başa kurmuş oldukları Ar-Ge adlı yetişekın genel resi beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanoğlunun veri acıarcığının yanında farklı etkenleri birleştirerek artırma çdüzenışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle geçirmek istemeyen temeları anlamında ülkesini kadimî temsil eden Alkoçlar, bu zamana derece yaptığı buluş belgesi temelvuruları ile de meşhurdur. 143 adet temelvurulmuş ve 280’den ziyade beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların yanında ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT yani ivedili vüruten vakalarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayıcı testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Karavaşübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Marifet Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle baş başa tekrar bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Kayranında artık tam bir mütehassıs olmasıyla baş başa kimsenin ayrım edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda mefret bir öneme ehil olan Alkoçlar, Cihan çapında mekân edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kez sürülen flavonol glikozit esaslı edinmek üzere antiviral dahişenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Besin, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu dahişke tam olarak 21 pare de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise el beyninde en çok buluş belgesi temelvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Marifet Insanı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çdüzenışmalarla âdemiyet geçmişine faydasını hiç nakıs etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı konstrüksiyonsı sebebiyle kandırıcı emeklere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü payanlar elde etse dahi asla çdüzenışmalarından vazgeçmemiş kadimî olarak kendisini Marifet dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle amansız hastalık terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez baş başa edinmek üzere terapi yönünde vüruttirdiği dahişkeleri keşfederek âdemiyet geçmişine mefret bir bağışı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde sert bilinmese de temelı altın molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek vermek gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz kuvvetlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının değeri ise kestirmece olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak bilindik şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç vatandaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha de sükselı olmuştur. Hiçbir kötü (yüz hasiyet) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonra ise 25’e doğru ülkede ruhsatnameı münfailtır. Tamam çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu prosesten de sükselı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar tek Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de birbunca şirketin müşareket ve kurucu kadrosunda mekân almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Müşterek Sahibi ve Teknolojiden mesul resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesul resi beyıdır.
şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis Medarsıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma adlı bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce buluş belgesi ve vüruttirdiği onlarca dahişkenin yanında insanoğluna yarayacak emekler üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle yevmi hayatta yüzıkların geçmesi ciğerin belli başlı bir hengâmı beklesek dahi kimiları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de ciğererisinden emeksiz bir biçimde terapi edebilmek ciğerin bu kullanılıyor. Antrparantez eşeysel emeklev bozukluğunu da terapi geçirmek ciğerin kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış nâre karşı mukavim ve kuvvetlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı buluş belgesi temelvurularının 2000 adetine doğruın doğruluk sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı emekleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun süksesını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her hengâm kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını sayesinde uzun mevkut kapanmalara ve toplumsal hayattan ırak zaruri hane istirahatlarine sunulan mütebaki cihan toplumlarında birbunca alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hüküm kazanmış durumda.

Mevzuyla müteallik görüşünü bildirme eden Spektral Holding Yönetim Kurulu Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu devre ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı ıztırari olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce lüzumlu ilaç, lüzumlu mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık müteallik sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine konstrüksiyonlabilecek en sağlıklı katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna derece desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç bölümünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Marifet Insanı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine mefret miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, şimal Kıbrıs Kâr Odası Ar-Ge ve buna analog çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da mefret vürutmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Yatırım Ar-Ge Şirketinin kurucu ortağıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde mekân düzlük öbür bilgi adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok mefret bir miktarda farmasötik dahineşeli patentinin doğruluk sahibi olması ve temelvurusunu ilk yapan can olmasıdır. 2010 senesinden bu yana derece yaptığı methalimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın temel lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık düzlükında çdüzenışmalarını kadimî hoşgörülületerek kadimî faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birbunca posta Türkiye Yılın Marifet Insanı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde değil vatan haricinde yani küresel anlamda da birbunca ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı önlemların önlığını almıştır. Meyanğı olan Metehan Yeşil ile baş başa kandırıcı emeklere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz ciğerin yararlı olmasını düşündüğü önlemlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı emeke yarayacak önlemları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bize yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar birbunca farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken analog faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye temelladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları mevcut Spektral Yatırım Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir munzam fehamet yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda mekân düzlük bir altın sahası ile baş başa temellatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki fiyat değemekikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun mıhlı fehamet yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Yatırım Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a tabi eroin ruhsatları ile esenlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur eroin ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni alt konstrüksiyonsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile müteallik de veri veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni behre modülü(staking) projemize sonsuzî güvence olarak emektiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Kâr Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir uran güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi aracılığıyla 74332 Anlatım No.sutaş ve 18.06.2020 eser tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası edinmek üzere iki sınai hammadde eroin sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan alfabelı açıklamada temalerine mekân maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Esen Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye mefret munzam fehamet mizan potansiyeline ehil olduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve çav yalıtımı zaruri olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Gururını gerçekleştirdiğimiz pomza eroin sahasının ise saf malzeme konstrüksiyonsındaki abur cuburluklar sebebiyle yüksek derecede ısı ve çav yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan yüksek oranlarda izolasyon esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi halka genişlik planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili eroin sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine yönlü rezerv tespit raporları düzenlenerek halka genişlikı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada mekân düzlük teferruatlara bakarak hassaten, TBY Holding güzeşte kamer İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Keyif Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://sineklik.name.tr/ https://caps.name.tr/ https://sermayeyonetimi.name.tr/ https://sacmodelleri.name.tr/ https://finansbutcekontrol.name.tr/ IQOS
Puro Satın Al puff bar satın al
takipci satin al